Ustalenie majątku przez detektywa Łódź

Ustalenie majątku zwykle potrzebne jest, gdy mamy do czynienia z dłużnikiem unikającym spłaty zobowiązania wobec nas. Najczęściej ukrywa on swoje dochody, aby uniknąć spłaty zadłużenia w postępowaniu komorniczym podając nieprawdziwe informacje o posiadanym majątku.

Nasze Biuro Detektywistyczne umożliwi Ci ustalenie majątku i zweryfikuje podane przez dłużnika informacje. To znacznie ułatwi egzekucję długu i przyśpieszy spłatę zadłużenia.

Ustalenia majątkowe Łódź

Podobne działania wykonuje nasza Agencja Detektywistyczna w sporach toczących się o ustalenie świadczeń alimentacyjnych. Często po przegranej sprawie rozwodowej niewierny partner niechętnie podchodzi do spłaty zasądzonych alimentów i zaniża uzyskiwane przez siebie dochody w celu obniżenia ich wysokości. Nasz detektyw wykona ustalenie źródła dochodów, co pomoże w zasądzeniu odpowiedniej wysokości alimentów, które pozwolą na podwyższenie standardów i warunków do życia dzieciom lub byłym współmałżonkom. Wyższe alimenty pomogą złagodzić skutki rozwodu i rozpadu małżeństwa zwykle najbardziej odczuwalne przez dzieci i zdradzonych małżonków.

Czasami po pomoc zwracają się do nas również osoby płacące alimenty. Im też możemy pomóc ustalając, czy osoby, które pobierają świadczenie alimentacyjne i występują o jego podwyższenie nadal są do niego uprawnione.

Zebrane przez nasze Biuro Detektywistyczne informacje są rzetelne, odpowiednio udokumentowane i śmiało mogą zostać przedstawione w sądzie jako materiał dowodowy.

Zachęcamy do współpracy w sprawach, gdzie potrzebne jest ustalenie majątku czy to na terenie miasta Łódź, czy to województwo łódzkie czy też teren całego kraju.