Poszukiwanie mienia przez detektywa – Łódź

Poszukiwanie mienia to najczęstsze zlecenie, które wykonuje nasza Agencja Detektywistyczna dla potrzeb firm, ale zdarzają się też klienci indywidualni.

Każde z tych zleceń, które wykonuje detektyw to długa i mozolna praca polegająca na dyskretnej, wielodniowej i wielogodzinnej obserwacji. Tego typu zlecenia należą do najdłuższych realizacji.

Poszukiwanie mienia Łódź

W przypadku ukrywania majątku często zatajanego przez małżonków przy jego podziale lub dłużników w postępowaniu komorniczym detektyw sam prowadzi poszukiwanie mienia i wykonuje niezbędne ustalenia. W przypadku ustaleń dotyczących miejsc przechowywania skradzionych składników mienia najlepsze efekty prywatny detektyw osiąga jednak przy równoległej współpracy z organami ścigania. Z pewnością to detektyw jest bardziej zaangażowany w powierzoną mu sprawę, bo skupia się na jednej konkretnej realizacji. Dla organów ścigania jest to zwykle jedna z wielu spraw, ale takich uprawnień i dostępu do baz danych jakie ma policja nie ma żaden prywatny detektyw. Jednak, gdy zleceniodawca chce pozostać anonimowy detektyw musi polegać tylko na swoich umiejętnościach. Nasze Biuro Detektywistyczne działa w tej branży od kilkunastu lat, dzięki temu bardzo pomocne jest dla nas nabyte w tym zakresie wszechstronne doświadczenie.

Zapraszamy do współpracy oferując rzetelne poszukiwanie mienia na terenie miasta Łódź, woj. łódzkiego czy w całym kraju. Z tych działań dla potrzeb klienta sporządzamy dokumentację foto-wideo do ewentualnego jej wykorzystania przez zleceniodawcę w sądzie lub na drodze cywilno-prawnej.