Obserwacja niewiernego partnera – Łódź

Czy mój mąż/żona lub partner /partnerka mnie zdradza?

Jeśli nurtuje Cię odpowiedź na to pytanie, zwróć się do nas. Nasza agencja detektywistyczna dołoży wszelkich starań i przedstawi jednoznaczną odpowiedź, która potwierdzi bądź wykluczy ten fakt.

Niewierny partner/ niewierna partnerka zostaną zdemaskowani.

Pracujemy do zaspokojenia zleceniodawcy nie podwyższając przy tym wcześniej ustalonych kosztów.

Jeśli masz wątpliwości, co do wierności bliskiej Ci osoby to niestety, w większości przypadków masz rację. Wynika to z naszego wieloletniego doświadczenia w branży detektywistycznej. Osoby przebywające ze sobą na co dzień z łatwością wyłapują pewne zmiany zachowań bądź nawyków, które mogą być symptomem niewierności (zwiększona niż zwykle dbałość o higienę, częstsze zakupy odzieżowe bądź niespodziewane nadgodziny w pracy, zmęczenie i ucieczka od codzienności, brak zainteresowania partnerem/partnerką). Jesteśmy w tej branży od kilkunastu lat na terenie miasta Łódź, na woj. łódzkie i całą Polskę, a tylko na palcach jednej ręki możemy wyliczyć przypadki, w których zdrada nie potwierdziła się. Przy czym sposoby, jakie stosują zdradzający potrafią zaskoczyć nie jednego fantastę i tylko dzięki naszej wytrwałości udało się je wychwycić, zarejestrować i udokumentować.

Sprawy rozwodowe – dostarczanie dowodów

niewierny partner łódź

Jeśli w związku małżeńskim coś się nie układa, a druga strona dąży do rozwodu zamiast próbować naprawić relację to wiedz, że coś może „być nie tak”. Nie daj się stłamsić, nie idź na układ i rozwód bez orzekania o winie, zamkniesz sobie tym drogę do uzyskania wyższych świadczeń alimentacyjnych. To właśnie najczęściej aspekt finansowy jest powodem ukrywania zdrady przez niewiernych współmałżonków, którzy nie chcą dzielić się zdobywanym przez lata majątkiem. A przecież jest to wspólny dorobek i należy się obu stronom.

Dla potrzeb sądu i na życzenie zleceniodawcy wykonujemy dokumentację foto-wideo w trzech jednobrzmiących egzemplarzach oraz stawiamy się na wezwanie w charakterze świadka we wskazanym terminie.

Wynajmij profesjonalnego prywatnego detektywa, który upewni Cię w przeświadczeniu czy powodem takiego zachowania jest zdrada, czy faktycznie uczucia przeminęły. Prawda może pomóc uratować wieloletni związek lub go zakończyć ale na dogodnych dla zdradzanej strony warunkach. Jeżeli chcesz ją poznać, zwróć się do nas – pomożemy.

Nasza agencja detektywistyczna prowadzi wiele takich spraw rocznie w mieście Łódź, na woj. łódzkie i na terenie całej Polski, dlatego zaufaj fachowcom i podejmij z nami współpracę.

Pozdrawiamy.